ParkZon Nasıl Çalışır?

1- İnceleme (Ekspertiz)

Kurumunuz ziyaret edilerek büyüklüğüne, eşyaların konumlarına, binanın bölümleri ile pencereler, kapılar ve/veya merdivenler tek tek incelenerek potansiyel kaza riskleri belirlenir.

Binanın büyüklüğü ve kullanım alanlarına göre uygun sürede çalışma tamamlanır ve bu çalışmaya kurum yetkilileri de katılarak çocuk güvenliği konusunda bilgilendirilir.

İnceleme hizmeti İstanbul için geçerli olup hizmet bedeli 200 TL.’dir. İnceleme talebiniz için, “Ekspertiz Talebi” kısmından ilgili formu doldurabilir ya da bize 0 216 577 04 21 – 22 numaralı telefonlardan ulaşabilirsiniz.

 

2- Raporlama

İnceleme sonucunda elde edilen verilere göre hazırlanan rapor, belirlenen kaza risklerini, çözümlerini, kullanılacak çocuk güvenlik ürünlerini ve ayrıca kurum yetkililerinin alması gereken önlemleri ayrıntılı olarak kapsar.

 

3- Uygulama

Raporda belirtilen ve kaza riski taşıyan yerler, dünya standartlarına sahip en uygun ve en ekonomik çocuk güvenlik ürünleri ile daha güvenli hale getirilir. Bu hizmet, şirketimizin profesyonel montaj ekibi tarafından sağlanır.